Vdýchnite šperku novú tvár

Redizajn šperkov

Prekáža vám niečo na šperku, ktorý ste dostali do daru, zdedili alebo kúpili pred dlhšou dobou? Nemusíte ho ukrývať v zásuvke ani sa s ním rozlúčiť. Redizajnom šperku vám z nie príliš vhodného šperku vyčarujeme nový, originálny kúsok, presne podľa vašich predstáv.

Zo starého šperku nový

V Tronesgems dokážeme doslova divy. Zo staršieho alebo nie príliš vhodného šperku, ktorý sa ocitol vo vašich rukách, dokážeme vyčarovať nový prsteň, náramok, náhrdelník alebo akýkoľvek kúsok podľa vašich predstáv. Redizajn šperku je možnosť, ako šperk recyklovať a nechať si vyrobiť taký, ktorý budete nosiť s radosťou a pýchou, namiesto toho, aby ste ho nechávali zastrčený kdesi v rodinnom trezore. Trefa do čierneho? Ak už roky ukrývate aj vy jeden taký alebo ste sa stali majiteľom len nedávno a neviete čo s ním, navštívte nás. Radi vám ukážeme, čo všetko z neho dokážeme vykúzliť.

"Nechceným šperkom vdychujeme novú tvár."

PRACUJEME S KVALITNÝMI MATERIÁLMI

Získajte nový šperk tej najvyššej kvality

Materiály z vášho pôvodného šperku môžeme v prípade vhodnosti použiť na vytvorenie nového šperku. Ak bude potrebné doplniť ich pre vytvorenie nového šperku, v Tronesgems pracujeme so vzácnymi kovmi tej najvyššej kvality.

 

Materiály, ktoré spracovávame sú:

 • 14 – karátové zlato,
 • 18 – karátové zlato,
 • platina.

 

V Tronesgems pracujeme s drahými kameňmi najvyššej kvality. Práve tie dokážu z pôvodného prsteňa, náramku alebo iného klenotu vytvoriť nový, originálny a hodnotný kúsok. Vďaka našim jedinečným kontaktom priamo z prvej ruky vám dokážeme zabezpečiť drahé kamene za najvýhodnejšie ceny.

V našej ponuke nájdete aj diamanty, výhradne s certifikátom nezávislého a medzinárodne uznávaného laboratória G.I.A. 

V Tronesgems kráčame s dobou a sledujeme najnovšie trendy. Preto vám radi z vášho pôvodného šperku vyrobíme nový šperk nielen v kombinácii s drahými kameňmi, ale aj vzácnymi perlami Akoya v rozličných krásnych odtieňoch.

DRAHOKAMY, DIAMANTY A PERLY AKOYA

Nový originálny šperk vďaka drahým kameňom

NECHAJTE SI PREROBIŤ ŠPERK PODĽA SVOJHO VKUSU

Aký šperk vám vieme pri redizajne vyrobiť?

Spojením drahého kameňa a vzácneho kovu najvyššej kvality získate prsteň na mieru, ktorý môžete odovzdať ďalším generáciám.

zasnubny prsten diamant, briliant, 22k zlato

Zásnubný prsteň na mieru umocní čaro okamihu v momente, keď požiadate o ruku tú pravú. Vyberte k jej “ÁNO” šperk, aký si táto chvíľa zaslúži.

Spečaťte manželstvo naozaj originálnymi obrúčkami podľa svojich predstáv. Radi vám vytvoríme unikátne obrúčky ako symbol vašej vzájomnej lásky.

Sluzby-Hlavna-Foto (2)-min

Prívesky na mieru

Prívesok na mieru s drahými kameňmi je šperk, ktorý sa odovzdáva z pokolenia na pokolenie. Vytvorte rodinný šperk pre svojich najbližších.

Náramky na mieru

Náramok na mieru je vkusným doplnkom nielen na špeciálne príležitosti, ale aj na denné nosenie. Osobnosti dodá výnimočnú eleganciu a kúzlo.

Náhrdelníky na mieru

Kompletný náhrdelník na mieru je skvelou možnosťou, ako vyjadriť lásku a obdiv milovanej. Alebo si jednoducho dopriať kúsok jedinečnosti pre seba. 

manzetove gombiky na mieru sperky pre panov pansky sperk

Manžetové gombíky na mieru

Pánske manžetové gombíky nemusia byť tuctový kúsok z klenotníctva. Gombíky na mieru by nemali chýbať v šatníku žiadneho gentlemana.

sety sperkov na mieru set nausnice prsten privesok

Sety šperkov na mieru

Jeden kúsok niekedy nestačí. Originálny set šperkov na mieru je hodnotný darček a v kombinácii s drahým kameňom aj investícia, ktorú neoľutujete.

"Vytvárame šperky, ktoré nečakajú v trezore na špeciálnu príležitosť, ale robia radosť pri každodennom nosení."

Prečo redizajn šperku od Tronesgems?

DOKÁŽEME PRETAVIŤ SNY NA REALITU

MÁME EXKLUZÍVNE KONTAKTY

SME ODBORNÍCI

NEZĽAKNEME SA VÝZVY

PRACUJEME S KVALITNÝMI MATERIÁLMI

MÁME CIT PRE DETAIL

SME TÍM ODBORNÍKOV

Zverte redizajn šperku do našich rúk

zasnubny prsten diamant, briliant, 22k zlato

 

Redizajn šperku v našej réžii je unikátny najmä vďaka tomu, že sa o jeho návrh, spracovanie a výrobu zasadzuje tím odborníkov. Už v momente výberu drahého kameňa spolupracujete s našim gemológom, pre ktorého sú drahé kamene doslova vášeň. 

 

Skúsený dizajnér a náš šikovný klenotník, s doslova zlatými prstami, dokážu zhmotniť predstavy o vysnívanom šperku do reality. 

 

O pravosti drahých kameňov a hodnote nového šperk vám doklady vystavia uznávaní odborníci na Slovensku, s ktorými máme v Tronesgems česť spolupracovať.

AKO POSTUPUJEME PRI VÝROBE ŠPERKOV

Redizajn šperku krok za krokom

1

ZHODNOTÍME PÔVODNÝ ŠPERK

Šperk, ktorý by ste radi redizajnovali, najskôr odborne zhodnotíme. Naši klenotníci ho šetrne rozoberú tak, aby sme vedeli oceniť jeho jednotlivé časti a ohodnotiť drahé kamene, ktoré sú jeho súčasťou, avšak nemáte k nim potrebné certifikáty.

2

VYPOČUJEME SI VAŠE PREDSTAVY

Ak máte jasnú predstavu o tom, ako by mal váš nový šperk na mieru vyzerať, radi si ju vypočujeme do posledného detailu. Ak ju náhodou nemáte, môžete sa inšpirovať niektorým zo šperkov, ktoré sa vám páčia alebo návrh prenecháte v našej réžii.

3

NÁJDEME VHODNÝ DRAHÝ KAMEŇ DO ŠPERKU

Pri výbere drahého kameňa, diamantu alebo perly vám ukážeme našu aktuálnu ponuku, ktorú máme k dispozícii. Ak si nevyberiete, radi vám kameň podľa vašich požiadaviek zabezpečíme. Tento proces môže byť trochu zdĺhavejší, avšak na dobré sa oplatí čakať.

4

CENA NOVÉHO ŠPERKU

V momente, ako zabezpečíme ten správny kameň, vypočítame výslednú cenu vášho nového šperku na mieru. Vďaka našim kontaktom z prvej línie tak môžete mať istotu najvýhodnejšej ceny, najvyššej kvality a najrýchlejšieho možného dodania.

5

NÁVRH A 3D MODEL ŠPERKU NA MIERU

Súčasťou návrhu šperku je 3D vizualizácia, vďaka ktorej rozpoznáte aj tie najmenšie detaily. Dizajn šperku na mieru s už osadeným drahým kameňom vám v prípade potreby aj namodelujeme do realistického 3D modelu, aby ste si mohli vyskúšať, ako vám sadne. 

6

REDIZAJN ŠPERKU

Finálny redizajn šperku z pôvodného na nový začne v momente, ako návrh odsúhlasíte. Najskôr prejde rukami dizajnéra, ktorý zabezpečí presné údaje k odliatiu šperku. Po dobrúsení presných uhlov kameňa, ho skúsený zlatník osadí tak, aby bola zaručená jeho stabilita a pevnosť.

7

POTVRDENIA A CERTIFIKÁTY K ŠPERKU

Okrem potvrdenia od Puncového úradu, vám v prípade šperkov s hodnotou vyššou ako 2000 eur vystavíme znalecký posudok o reálnej hodnote šperku, vypracovaný odbornou znalkyňou. Tento doklad slúži aj pre potreby dedičského konania.

"Šperk po redizajne spojí vaše predstavy a hodnotu, ktorú môžete odovzdať ako dedičstvo ďalším generáciám."

Máte šperk, ktorý by ste radi redizajnovali?

Máte jasnú predstavu alebo sa ešte len rysuje a vy by ste potrebovali zodpovedať nejaké otázky? Kontaktujte nás, radi vám poradíme. Navštívte nás priamo na Piaristickej 72/33 v Orbise v Nitre alebo vyplňte krátky formulár a my sa vám ozveme v čo najkratšej dobe späť.

  Meno

  Priezvisko

  Email

  S čím Vám pomôžeme?

  Sledujte nás na Instagrame