Naše služby

Výroba šperkov na mieru

Premieňame sny na reálne šperky. Vypočujeme si vaše predstavy a na základe nich nám vyrobíme high-end šperk, ktorý bude skutočným klenotom a splní aj tie najprísnejšie požiadavky. Naša filozofia sa zakladá na princípe „rodinného zlatníka“. Samotný dizajn sa tvorí, mení a vyvíja počas osobných stretnutí, prispôsobujeme ho predstavám a požiadavkám zákazníka. A to všetko pod odborným dohľadom gemológa a zlatníka.

Na želanie vyhotovujeme fyzický plastový 3D model šperku, vďaka ktorému získate predstavu o finálnej verzii. Prototyp ladíme do najmenších detailov, až kým nemáme 100 % istotu, že vám dokonale sadol. Následne sa pustíme do profesionálnej ručnej výroby skutočného šperku. Je len na vás, pre aké vzácne kovy a drahé kamene sa rozhodnete. Výsledkom našej práce je výnimočný šperk, aký nikde inde na svete nenájdete.

Investícia

„Naše šperky na mieru nie sú len šperkami. Predstavujú dedičstvo, emóciu a hodnotnú investíciu.“

Redizajn
šperkov

Vašim starým šperkom prinavrátime ich pôvodnú krásu, vďaka čomu sa opäť stanú plnohodnotnou súčasťou vašej kolekcie. Zanalyzujeme stav vášho staršieho šperku a navrhneme vám najvhodnejšie úpravy. Zabezpečíme detailné vyčistenie, leštenie, ródiovanie a v prípade záujmu aj dorobenie nových prvkov.

Ku každému kúsku pristupujeme s maximálnou úctou. Našou snahou je zachovať pôvodné dizajnové prvky a emočnú hodnotu.

Nákup kameňov

Získajte tie najkvalitnejšie kamene priamo z krajín a miest, kde sa prirodzene ťažia. Máme vybudované spolupráce s prestížnymi svetovými dodávateľmi, vďaka čomu vám dokážeme individuálne doviezť prakticky akýkoľvek drahý kameň.

Okrem nákupu kameňa presne podľa vašich predstáv a bezpečného prevozu na naše územie sa postaráme aj o jeho vybrúsenie, prípadne inú úpravu do požadovanej formy.

Fair trade

„Zakladáme si na Fair Trade.
Spolupracujeme výhradne s overenými svetovými
dodávateľmi, ktorí získavajú kamene etickou cestou.“

Drahé kamene
ako investícia

Mnohé drahé kamene sú v zemskej kôre zastúpené len vo veľmi obmedzenom množstve. To z nich robí výnimočnú investíciu, ktorá má vysoký potenciál rastu hodnoty. Na základe našich dlhoročných skúseností a vzťahov s obchodníkmi po celom svete vám odporučíme ideálne investičné kamene do vášho portfólia.

Výber správneho investičného kameňa si vyžaduje hĺbkové poznanie jeho vlastností. Vybrané kamene do najmenších detailov profesionálne preveríme a ohodnotíme. Vy tak máte istotu, že za svoje peniaze dostávate reálnu hodnotu.

Fair trade

„Záleží nám na ekológii! Recykláciou starších šperkov prispievame k znižovaniu záťaže na životné prostredie a šetreniu prírodných zdrojov.“

Ohodnotenie, posudok
a certifikácia kameňov

Ako znalci s dlhoročnými skúsenosťami a cennými kontaktmi po celom svete zabezpečujeme odborné ohodnotenie drahých kameňov. V gemologickom laboratóriu so špičkovými technológiami vykonávame detailné kontroly a rozbory zloženia kameňov.

Poskytujeme odborné konzultácie a vystavujeme certifikáty s alebo bez stanovenia ceny kameňa. Vyhotovíme znalecký posudok previazaný trikolórou s guľatou pečaťou.

Vďaka našim službám dokonale porozumiete svojmu šperku alebo drahému kameňu a získate potvrdenie o jeho skutočnej hodnote.

Kontaktujte nás.
Radi vám pomôžeme

    Meno

    Priezvisko

    Email

    S čím Vám pomôžeme?