Výkup zlomkového zlata a šperkov

Výkup zlata

Vaše zlato vykúpime priamo u nás za aktuálnu najvyššiu cenu výkupu zlata. Adekvátnu sumu vám priamo vyplatíme alebo si v jej hodnote môžete ponížiť sumu za nový šperk z našej dielne.

Výkup investičného aj zlomkového zlata

Radi by ste premenili hodnotu zlatých šperkov, investičného alebo zlomkového zlata na reálnu sumu v eurách? Prineste ho k nám. Vaše zlato vykúpime za aktuálnu trhovú cenu v danom momente. Výkup zlata je dokonca možnosťou, ako si ponížiť cenu za kúpu nového šperku, výrobu šperku na mieru alebo redizajn šperku v našej réžii. Naši odborníci vám navrhnú ponuku, vďaka ktorej získate nový hodnotný šperk pomocou vykúpeného zlata za ešte výhodnejšiu cenu. Radi by ste zhodnotili svoje poškodené či zlomkové zlato?

"Výkupom zlata môžete ponížiť cenu originálneho šperku z našej dielne."

VYRÁBAME UNIKÁTNE ŠPERKY NA MIERU

Výkupná cena zlata zníži cenu za nový šperk

V Trones Gems vyrábame originálne šperky na mieru v kombinácii s drahými kameňmi, diamantmi alebo dokonca perlami. Dokonca vám radi pôvodný šperk redizajnujeme a upravíme podľa vašich predstáv. Výkupnú cenu zlata, ktoré k nám v rámci výkupu zlata prinesiete, vám radi odrátame od finálnej ceny za nový šperk z našej dielne.

Aké zlato vykupujeme?

výkup zlatých šperkov

výkup zlatých mincí

výkup investičného zlata

výkup zlomkového zlata

výkup dentálneho zlata

výkup bieleho zlata

výkup ružového zlata

"Najvýhodnejšia cena zlata za gram, ktorú vám vyplatíme alebo v jej výšku odrátame od nového šperku."

Máte záujem o výkup zlata?

Máte jasnú predstavu alebo sa ešte len rysuje a vy by ste potrebovali zodpovedať nejaké otázky? Kontaktujte nás, radi vám poradíme. Navštívte nás priamo na Piaristickej 72/33 v Orbise v Nitre alebo vyplňte krátky formulár a my sa vám ozveme v čo najkratšej dobe späť.

    Meno

    Priezvisko

    Email

    S čím Vám pomôžeme?

    Sledujte nás na Instagrame