Netradičné svadobné obrúčky pre manželov

Svadobné obrúčky

Tak, ako originálna a výnimočná je láska medzi dvoma ľuďmi, sú aj svadobné obrúčky, ktoré ju symbolizujú. Zverte ich výrobu do našich rúk. Vytvoríme vám unikátne šperky pre budúcich manželov, ktoré zosobnia vaše predstavy do posledného detailu.

Netradičné svadobné obrúčky na mieru

Svadobné obrúčky sú šperkom, ktorý zdobí ruky manželov počas celého trvania zväzku. Nájsť preto také, ktoré by sa páčili obom, nie je jednoduché. V Tronesgems však máme riešenie. Svadobné obrúčky na mieru, ako kombináciu predstáv oboch budúcich manželov, vám nielen navrhneme, ale aj vyrobíme z tých najkvalitnejších materiálov. Zdá sa vám, že sa vaše predstavy nezhodujú? Naši odborníci nájdu prienik alebo vytvoria na pohľad odlišné svadobné obrúčky, pri pohľade na ktoré bude jasné, že patríte k sebe. Rysuje sa vám už predstava alebo by ste túto špeciálnu úlohu radi prenechali na skúsených klenotníkov? 

"Vyrábame svadobné obrúčky na mieru z najkvalitnejších materiálov."

PRACUJEME S KVALITNÝM ZLATOM A PLATINOU

Vyrábame svadobné obrúčky na mieru najvyššej kvality

V Tronesgems pracujeme s materiálmi najvyššej kvality. Len tak môžeme zaručiť stopercentný výsledok – svadobné obrúčky, ku ktorým vám poskytneme doživotnú záruku. Aj vďaka tomu sa pri svadobných obrúčkach z našej dielne nemusíte obávať o ich krehkosť.

Materiály, ktoré spracovávame sú kvalitné vzácne kovy:

 • 14 – karátové zlato,
 • 18 – karátové zlato,
 • platina.

Na spracovanie platiny – trendu v oblasti kvalitných svadobných obrúčok, máme ako jedni z mála na Slovensku dielenské vybavenie a skúseného klenotníka, ktorý dokáže zhmotniť aj tie najodvážnejšie predstavy o symbole vášho budúceho zväzku.

"Nechajte si vyrobiť svadobné obrúčky na mieru, ktoré spolu ladia i napriek tomu, že sú odlišné."

Svadobné prstene z našej dielne

Aké svadobné obrúčky a svadobné šperky vyrábame?

svadobné obrúčky z bieleho zlata

svadobné obrúčky zo žltého zlata

svadobné obrúčky z ružového zlata

svadobné obrúčky z platiny

svadobné obrúčky s diamantom

svadobné náušnice

svadobné náušnice s perlou

svadobné manžetové gombíky

Spojením kvalitného vzácneho kovu a diamantu vznikajú najkrajšie svadobné obrúčky s pozlátkom originality. V Tronesgems dopĺňame obrúčky diamantmi najvyššej kvality. Vďaka našim jedinečným kontaktom priamo z prvej ruky vám dokážeme zabezpečiť diamanty za najvýhodnejšie ceny. Priamo z Ruska, Kanady alebo Južnej Afriky.

 

Samozrejmosťou sú diamanty výhradne s certifikátom nezávislého a medzinárodne uznávaného laboratória G.I.A.

JEDINEČNÉ SVADOBNÉ PRSTENE S HODNOTOU

Svadobné obrúčky s diamantom

Prečo svadobné obrúčky od Tronesgems?

DOKÁŽEME PRETAVIŤ SNY NA REALITU

MÁME EXKLUZÍVNE KONTAKTY

SME ODBORNÍCI

NEZĽAKNEME SA VÝZVY

PRACUJEME S KVALITNÝMI MATERIÁLMI

MÁME CIT PRE DETAIL

SME TÍM ODBORNÍKOV

Najkrajšie svadobné obrúčky z rúk tých najpovolanejších

Naše svadobné obrúčky sú unikátne vďaka tomu, že sa o ich návrh, spracovanie a výrobu zasadzuje tím odborníkov. Skúsený dizajnér a náš šikovný klenotník svojimi zlatými prstami, dokážu zhmotniť predstavy o netradičných svadobných obrúčkach do reality. 

 

Na výrobu svadobných prsteňov a iných svadobných šperkov máme kvalitné a najmodernejšie dielenské vybavenie. Vďaka tomu dokážeme dostatočne rýchlo premeniť vaše konkrétne predstavy o svadobných obrúčkach na realitu.

Aké svadobné obrúčky môžeme vytvoriť pre vás?

Máte jasnú predstavu alebo sa ešte len rysuje a vy by ste potrebovali zodpovedať nejaké otázky? Kontaktujte nás, radi vám poradíme. Navštívte nás priamo na Piaristickej 72/33 v Orbise v Nitre alebo vyplňte krátky formulár a my sa vám ozveme v čo najkratšej dobe späť.

  Meno

  Priezvisko

  Email

  S čím Vám pomôžeme?

  Sledujte nás na Instagrame