Ten pravý šperk pre tú pravú

Zásnubné prstene

Vyrábame originálne zásnubné prstene na mieru. Podtrhnite výnimočnosť chvíle unikátnym šperkom, ktorý bude navždy pripomínať okamih zásnub. Radi vám vytvoríme zásnubný prsteň zo zlata alebo platiny, doplnený drahým kameňom, diamantom alebo perlou.

Najkrajšie zásnubné prstene na mieru

V Tronesgems sa špecializujeme na výrobu zásnubných prsteňov na mieru. V rámci výroby šperkov na mieru dokážeme zhmotniť vaše predstavy, navrhnúť a vyrobiť výnimočný zásnubný prsteň, aký nemá vo svete páru. Kvalitné materiály v podobe zlata a platiny dopĺňame drahými kameňmi, diamantmi alebo perlami. Skúsený tím odborníkov tak vytvára zásnubné prstene, ktoré nielen vhodne doplnia, ale dokonca umocnia jedinečnosť okamihu, keď zaznie vytúžené “ÁNO”. Radi by ste svojej vyvolenej nastokli na prst naozaj výnimočný zásnubný prsteň?

"Vyrábame zásnubné prstene na mieru, ktoré kombinujú kvalitné materiály a výnimočné drahé kamene."

PRACUJEME S KVALITNÝM ZLATOM A PLATINOU

Získajte zásnubný prsteň na mieru najvyššej kvality

klasicky zasnubny prsten s diamantom a briliantmi

V Tronesgems pracujeme s materiálmi najvyššej kvality. Len tak môžeme zaručiť stopercentný výsledok – zásnubný prsteň, ku ktorému vám poskytneme doživotnú záruku. Aj vďaka tomu sa môžu zásnubné prstene z našej dielne nosiť nielen na výnimočné príležitosti, ale pokojne aj každý deň. Bez toho, aby ste sa obávali o ich krehkosť.

Materiály, ktoré spracovávame sú kvalitné vzácne kovy:

 • 14 – karátové zlato,
 • 18 – karátové zlato,
 • platina.

Na spracovanie platiny – trendu v oblasti kvalitných zásnubných prsteňov, máme ako jedni z mála na Slovensku dielenské vybavenie a skúseného klenotníka, ktorý dokáže zhmotniť aj tie najodvážnejšie predstavy o výnimočnom zásnubnom prsteni.

"Nechajte si vyrobiť zásnubný prsteň na mieru alebo si vyberte z prsteňov z našej ponuky."

Zásnubné prstene z našej dielne

Aké zásnubné prstene vyrábame?

zásnubný prsteň z bieleho zlata

zásnubný prsteň zo žltého zlata

zásnubný prsteň z ružového zlata

zásnubný prsteň z platiny

 zásnubný prsteň s diamantom

zásnubný prsteň s drahokamom

zásnubný prsteň s perlou

Spojením kvalitného vzácneho kovu a drahého kameňa vznikajú exkluzívne zásnubné prstene s pozlátkom originality. V Tronesgems dopĺňame zásnubné prstene drahými kameňmi najvyššej kvality. Vďaka našim jedinečným kontaktom priamo z prvej ruky vám dokážeme zabezpečiť drahé kamene za najvýhodnejšie ceny. Priamo z Kolumbie, Mozambiku, Srí Lanky a mnohých iných lokalít na ťažbu drahokamov. 

Špeciálnou kategóriou sú v našom portfóliu diamanty. Vybrať si diamant do zásnubného kameňa môžete z najkvalitnejších kúskov, výhradne s certifikátom nezávislého a medzinárodne uznávaného laboratória G.I.A. 

V Tronesgems kráčame s dobou a sledujeme najnovšie trendy. Preto vám radi vyrobíme zásnubný prsteň nielen v kombinácii s diamantom alebo drahými kameňmi, ale aj vzácnymi perlami Akoya v rôznych odtieňoch.

DRAHOKAMY, DIAMANTY A PERLY AKOYA

Zásnubný prsteň s diamantom alebo drahým kameňom

Prečo zásnubný prsteň od Tronesgems?

DOKÁŽEME PRETAVIŤ SNY NA REALITU

MÁME EXKLUZÍVNE KONTAKTY

SME ODBORNÍCI

NEZĽAKNEME SA VÝZVY

PRACUJEME S KVALITNÝMI MATERIÁLMI

MÁME CIT PRE DETAIL

SME TÍM ODBORNÍKOV

Zverte výrobu zásnubného prsteňa odborníkom

Naše zásnubné prstene sú unikátne vďaka tomu, že sa o ich návrh, spracovanie a výrobu zasadzuje tím odborníkov. Už v momente výberu drahého kameňa spolupracujete s našim gemológom, pre ktorého sú drahé kamene doslova vášeň. 

 

Skúsený dizajnér a náš šikovný klenotník svojimi zlatými prstami, dokážu zhmotniť predstavy o originálnom zásnubnom prsteni do reality. O pravosti drahých kameňov a hodnote zásnubného prsteňa vám doklady vystavia uznávaní odborníci na Slovensku, s ktorými máme v Tronesgems česť spolupracovať.

AKO POSTUPUJEME PRI VÝROBE ZÁSNUBNÝCH PRSTEŇOV

Snubný prsteň na mieru krok za krokom

1

VYPOČUJEME SI VAŠE PREDSTAVY

Ak máte jasnú predstavu o tom, ako by mal zásnubný prsteň vyzerať, radi si ju vypočujeme do posledného detailu. Ak ju náhodou nemáte, môžete sa inšpirovať niektorým z prsteňov, ktoré sa vám páčia alebo návrh prenecháte v našej réžii.

2

NÁJDEME VHODNÝ DRAHÝ KAMEŇ

Pri výbere drahého kameňa, diamantu alebo perly vám ukážeme našu aktuálnu ponuku, ktorú máme k dispozícii. Ak si nevyberiete, radi vám kameň podľa vašich požiadaviek zabezpečíme. Tento proces môže byť trochu zdĺhavejší, avšak na dobré sa oplatí čakať.3

CENA ZÁSNUBNÉHO PRSTEŇA

V momente, ako zabezpečíme ten správny kameň, vypočítame výslednú cenu zásnubného prsteňa. Vďaka našim kontaktom z prvej línie tak môžete mať istotu najvýhodnejšej ceny, najvyššej kvality a najrýchlejšieho možného dodania. Prsteň dokážeme navrhnúť aj v rámci vymedzeného rozpočtu.

4

NÁVRH A 3D MODEL ZÁSNUBNÉHO PRSTEŇA

Súčasťou návrhu šperku je 3D vizualizácia, vďaka ktorej rozpoznáte aj tie najmenšie detaily. Dizajn šperku na mieru s už osadeným drahým kameňom vám v prípade potreby aj namodelujeme do realistického 3D modelu, aby ste si mohli vyskúšať, ako vám sadne.

5

VÝROBA SNUBNÉHO PRSTEŇA NA MIERU

Finálna výroba prsteňa začne v momente, ako návrh odsúhlasíte. Najskôr prejde rukami dizajnéra, ktorý zabezpečí presné údaje k odliatiu šperku. Po dobrúsení presných uhlov kameňa, ho skúsený zlatník osadí tak, aby bola zaručená jeho stabilita a pevnosť.

6

POTVRDENIA A CERTIFIKÁTY K PRSTEŇU

Okrem potvrdenia od Puncového úradu, vám v prípade šperkov s hodnotou vyššou ako 2000 eur vystavíme znalecký posudok o reálnej hodnote šperku, vypracovaný odbornou znalkyňou. Tento doklad slúži aj pre potreby dedičského konania.

"Nevyrábame obyčajné zásnubné prstene. Prsteň od nás spája emóciu, výnimočnosť a hodnotu, ktorú môžete odovzdať ako dedičstvo ďalším generáciám."

Aký zásnubný prsteň môžeme vytvoriť pre vás?

Máte jasnú predstavu alebo sa ešte len rysuje a vy by ste potrebovali zodpovedať nejaké otázky? Kontaktujte nás, radi vám poradíme. Navštívte nás priamo na Piaristickej 72/33 v Orbise v Nitre alebo vyplňte krátky formulár a my sa vám ozveme v čo najkratšej dobe späť.

  Meno

  Priezvisko

  Email

  S čím Vám pomôžeme?

  Sledujte nás na Instagrame