Pre jedinečnú osobu alebo okamih

Šperky na mieru

Nehľadajte ihlu v kope sena. Exkluzívne šperky na mieru vám navrhneme, vyrobíme a poskytneme na ne doživotnú záruku. Výnimočný šperk v kombinácii vzácneho kovu a drahého kameňa je vzácnym darom. Ale aj možnosť, ako dopriať kúsok výnimočnosti sám sebe.

Jedinečná výroba šperkov na mieru

V Tronesgems spájame vzácne kovy a drahé kamene, aby sme vytvorili originálne šperky na mieru. Nielen na mieru podľa rozmerov, ale najmä podľa predstáv každého nášho zákazníka. So šperkom z našej dielne získavate jedinečný kúsok, ktorého hodnota stúpa každým dňom. Máte presnú predstavu o tom, ako by mohol váš nový prsteň na mieru, náramok na mieru alebo pokojne i celý set šperkov na mieru vyzerať? Alebo máte už vybraný drahý kameň, ktorý by ste chceli osadiť do luxusného šperku? Radi si vypočujeme vaše požiadavky, jemne im obrúsime hrany a doslova ich pretavíme na realitu v podobe originálneho šperku na mieru.

 

"Zvyšujeme hodnotu šperku – spájame vzácne kovy a drahé kamene najvyššej kvality."

PRACUJEME S KVALITNÝM ZLATOM A PLATINOU

Získajte dizajnový šperk na mieru najvyššej kvality

V Tronesgems pracujeme s materiálmi najvyššej kvality. Len tak môžeme zaručiť stopercentný výsledok – šperk, ku ktorému sa vám nebojíme poskytnúť doživotnú garanciu. Aj vďaka tomu môžete exkluzívne šperky na mieru z našej dielne nosiť nielen na výnimočné príležitosti, ale pokojne aj každý deň. Bez toho, aby ste sa obávali o ich krehkosť. 

Materiály, ktoré spracovávame sú kvalitné vzácne kovy:

 • 14 – karátové zlato,
 • 18 – karátové zlato,
 • platina.

 

Práve platina je jedným z aktuálnych trendov pri výrobe šperkov na  mieru. Na jej spracovanie máme ako jedni z mála na Slovensku dielenské vybavenie a skúseného zlatníka, ktorý dokáže zhmotniť aj tie najtrúfalejšie predstavy o výnimočnom šperku. 

 

Spojením kvalitného vzácneho kovu a drahého kameňa vznikajú exkluzívne šperky s puncom originality. V Tronesgems dopĺňame šperky na mieru drahými kameňmi najvyššej kvality. Vďaka našim jedinečným kontaktom priamo z prvej ruky vám dokážeme zabezpečiť kamene za najvýhodnejšie ceny. Ešte horúce kúsky vám zabezpečíme priamo z baní v Kolumbii, Mozambiku, Srí Lanky a mnohých iných ťažísk. 

Špeciálnou kategóriou sú v našom portfóliu diamanty. Vybrať si môžete z najkvalitnejších kúskov, výhradne s certifikátom nezávislého a medzinárodne uznávaného laboratória G.I.A. 

 V Tronesgems kráčame s dobou a sledujeme najnovšie trendy. Preto vám radi vyrobíme šperk na mieru nielen v kombinácii s drahými kameňmi, ale aj vzácnymi perlami Akoya v rôznych odtieňoch.

DRAHÉ KAMENE, DIAMANTY A PERLY AKOYAS

Drahé kamene v šperkoch sú naša doména

VÝNIMOČNÍ ĽUDIA SI ZASLÚŽIA VÝNIMOČNÝ ŠPERK

Aké šperky na mieru vyrábame?

Spojením drahého kameňa a vzácneho kovu najvyššej kvality získate prsteň na mieru, ktorý môžete odovzdať ďalším generáciám.

zasnubny prsten diamant, briliant, 22k zlato

Zásnubný prsteň na mieru umocní čaro okamihu v momente, keď požiadate o ruku tú pravú. Vyberte k jej “ÁNO” šperk, aký si táto chvíľa zaslúži.

Spečaťte manželstvo naozaj originálnymi obrúčkami podľa svojich predstáv. Radi vám vytvoríme unikátne obrúčky ako symbol vašej vzájomnej lásky.

Sluzby-Hlavna-Foto (2)-min

Prívesky na mieru

Prívesok na mieru s drahými kameňmi je šperk, ktorý sa odovzdáva z pokolenia na pokolenie. Vytvorte rodinný šperk pre svojich najbližších.

Náramky na mieru

Náramok na mieru je vkusným doplnkom nielen na špeciálne príležitosti, ale aj na denné nosenie. Osobnosti dodá výnimočnú eleganciu a kúzlo.

Náhrdelníky na mieru

Kompletný náhrdelník na mieru je skvelou možnosťou, ako vyjadriť lásku a obdiv milovanej. Alebo si jednoducho dopriať kúsok jedinečnosti pre seba. 

manzetove gombiky na mieru sperky pre panov pansky sperk

Manžetové gombíky na mieru

Pánske manžetové gombíky nemusia byť tuctový kúsok z klenotníctva. Gombíky na mieru by nemali chýbať v šatníku žiadneho gentlemana.

sety sperkov na mieru set nausnice prsten privesok

Sety šperkov na mieru

Jeden kúsok niekedy nestačí. Originálny set šperkov na mieru je hodnotný darček a v kombinácii s drahým kameňom aj investícia, ktorú neoľutujete.

"Vytvárame šperky, ktoré nečakajú v trezore na špeciálnu príležitosť, ale robia radosť pri každodennom nosení."

Prečo šperk na mieru od Tronesgems?

DOKÁŽEME PRETAVIŤ SNY NA REALITU

MÁME EXKLUZÍVNE KONTAKTY

SME ODBORNÍCI

NEZĽAKNEME SA VÝZVY

PRACUJEME S KVALITNÝMI MATERIÁLMI

MÁME CIT PRE DETAIL

SME TÍM ODBORNÍKOV

Zverte nám výrobu šperku na mieru

klasicky zasnubny prsten s diamantom a briliantmi

Naše šperky na mieru sú unikátne vďaka tomu, že sa o ich návrh, spracovanie a výrobu zasadzuje tím odborníkov. Už v momente výberu drahého kameňa spolupracujete s našim gemológom, pre ktoré sú drahé kamene doslova vášeň. 

 

Skúsený dizajnér a náš šikovný klenotník, s doslova zlatými prstami, dokážu zhmotniť predstavy o vysnívanom šperku do reality. O pravosti drahých kameňov a hodnote šperku na mieru vám doklady vystavia uznávaní odborníci na Slovensku, s ktorými máme v Tronesgems česť spolupracovať.

AKO POSTUPUJEME PRI VÝROBE ŠPERKOV

Šperk na mieru krok za krokom

1

VYPOČUJEME SI VAŠE PREDSTAVY

Ak máte jasnú predstavu o tom, ako by mal váš nový šperk na mieru vyzerať, radi si ju vypočujeme do posledného detailu. Ak ju náhodou nemáte, môžete sa inšpirovať niektorým zo šperkov, ktoré sa vám páčia alebo návrh prenecháte v našej réžii.

2

NÁJDEME VHODNÝ DRAHÝ KAMEŇ DO ŠPERKU

Pri výbere drahého kameňa, diamantu alebo perly vám ukážeme našu aktuálnu ponuku, ktorú máme k dispozícii. Ak si nevyberiete, radi vám kameň podľa vašich požiadaviek zabezpečíme. Tento proces môže byť trochu zdĺhavejší, avšak na dobré sa oplatí čakať.

3

CENA ŠPERKU NA MIERU

V momente, ako zabezpečíme ten správny kameň, vypočítame výslednú cenu vášho nového šperku na mieru. Vďaka našim kontaktom z prvej línie tak môžete mať istotu najvýhodnejšej ceny, najvyššej kvality a najrýchlejšieho možného dodania. Šperk dokážeme navrhnúť aj v rámci vymedzeného rozpočtu.

4

NÁVRH A 3D MODEL ŠPERKU NA MIERU

Súčasťou návrhu šperku je 3D vizualizácia, vďaka ktorej rozpoznáte aj tie najmenšie detaily. Dizajn šperku na mieru s už osadeným drahým kameňom vám v prípade potreby aj namodelujeme do realistického 3D modelu, aby ste si mohli vyskúšať, ako vám sadne. 

5

VÝROBA ŠPERKU NA MIERU

Finálna výroba šperku na mieru začne v momente, ako návrh odsúhlasíte. Najskôr prejde rukami dizajnéra, ktorý zabezpečí presné údaje k odliatiu šperku. Po dobrúsení presných uhlov kameňa, ho skúsený zlatník osadí tak, aby bola zaručená jeho stabilita a pevnosť. 

6

POTVRDENIA A CERTIFIKÁTY K ŠPERKU

Okrem potvrdenia od Puncového úradu, vám v prípade šperkov s hodnotou vyššou ako 2000 eur vystavíme znalecký posudok o reálnej hodnote šperku, vypracovaný odbornou znalkyňou. Tento doklad slúži aj pre potreby dedičského konania.

"Nevyrábame len šperky na mieru. Šperk od nás spája emóciu a hodnotu, ktorú môžete odovzdať ako dedičstvo ďalším generáciám."

Aký originálny šperk na mieru môžeme vytvoriť pre vás?

Máte jasnú predstavu alebo sa ešte len rysuje a vy by ste potrebovali zodpovedať nejaké otázky? Kontaktujte nás, radi vám poradíme. Navštívte nás priamo na Štefánikovej triede 62/30 v Nitre alebo vyplňte krátky formulár a my sa vám ozveme v čo najkratšej dobe späť.

  Meno

  Priezvisko

  Email

  S čím Vám pomôžeme?

  Sledujte nás na Instagrame